خواهر اطلاعات بابک زنجانی اخبار اقتصادی و بازرگانی

خواهر: اطلاعات بابک زنجانی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل کاهش شدید محبوبیت حزب مرکل در آلمان

تازه‌ترین نظرسنجی‌ها در آلمان نشان داد که حمایت از ائتلاف محافظه‌کار آنگلا مرکل که بر سر سیاست‌های مهاجرتی دچار اختلاف شده است به کمترین میزان از خود از سال ۲۰۰

کاهش شدید محبوبیت حزب مرکل در آلمان

کاهش شدید محبوبیت حزب مرکل در آلمان

عبارات مهم : آلمان

تازه ترین نظرسنجی ها در آلمان نشان داد که حمایت از ائتلاف محافظه کار آنگلا مرکل که بر سر سیاست های مهاجرتی دچار اختلاف شده است به کمترین میزان از خود از سال ۲۰۰۶ تاکنون رسیده است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، نظرسنجی انجام شده است از سوی شرکت امنید که امروز یکشنبه در رسانه بیلد – آم – زون – تاگ منتشر شد نشان داد که دموکرات مسیحی های تحت رهبری آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و اتحاد سوسیال مسیحی، حزب خواهر دموکرات ها ۲۹ درصد محبوبیت دارند. این در حالیست که در انتخابات ماه سپتامبر آنها ۳۳ درصد رای داشتند. در ماه اکتبر حزب اتحاد سوسیال مسیحی باید در انتخابات منطقه مشکل شرکت کند و نظرسنجی ها نشان می دهد که این حزب در پایگاهش در باواریا اکثریت مطلق خود را از دست خواهد داد.

کاهش شدید محبوبیت حزب مرکل در آلمان

سوسیال دموکرات ها که در قدرت با محافظه کاران در ائتلاف سهیم هستند با کم کردن یک درصدی محبوبیت ارزش ۱۸ درصد محبوبیت دارند. حزب راست افراطی آلترناتیو جهت آلمان هم محبوبیتش نسبت به قبل عوض کردن نکرده و ۱۵ درصد باقیمانده ولی سبزها با ۲ درصد زیاد کردن محبوبیت به ۱۴ درصد محبوبیت رسیدند که عالی ترین عملکرد آنها در امسال بوده است.

واژه های کلیدی: آلمان | مسیحی | دموکرات | انتخابات | آنگلا مرکل | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs